Am inclus şi eu ca toată lumea care se respectă un widget care îmi permite să văd care e poziţia blogului în statisticile zelist.ro (adică mai pe scurt, câte bloguri au legături cu mine?)
ZeList reprezinta topul blogurilor romanesti calculat in functie de asa-numitul “link love”. In fiecare saptamana, un script automat parseaza blogurile (peste 12.000) si paginile catre care linkeaza ele , determinand astfel un clasament al importantei unui blog in functie de numarul de linkuri care trimit spre el si de importanta blogurilor din care provin respectivele linkuri. In mod esential, acest clasament este realizat similar cu modalitatea prin care Google determina importanta unui site in functie de “citarile” provenite din alte site-uri cu autoritate.
Măcar sunt 6,94 % bloggeri mai slabi ca mine!
Vezi ca ai schimbat linkul la widget, duce catre zelist.ro/bloguri/denisuca.com
deocamdata sunt 6.94 % bloggeri mai slabi ca tine. poate cu timpul o sa fie mai multi :)
sau si mai putini…
Asta tine de tine daca o sa fie mai multi sau mai putini :-P
@mihai : ai dreptate, era link catre denisuca. cand am luat widgetul nu m-am uitat ca tocmai dadusem copy-paste de pe zelist.ro care ducea catre denisuca. mersi!